gym_parts

سالن‌ها
هوازی، دستگاه و وزنه آزاد
بخش ورزشی مجموعه در 2 طبقه احداث شده است. در این بخش از آخرین تکنولوژی ورزشی برندهای Hoist و Precor آمریکا بهره برده شده تا شما عزیزان در کنار ورزشی مفرح، کمترین آسیب و بیشترین بهروری را داشته باشید.
فضای آنالیز و مربی
اینبادی
به کمک دستگاه‌ آنالیز InBody 770 و همچنین به کارگیری مربیان و دکترین متخصص، سعی در ارائه برنامه تمرینی و غذایی حرفه‌ای داشته و در صورت نیاز به حرکت اصلاحی و توانبخشی؛ شما عزیزان را راهنمایی و درمان می‌نمایند.
مجموعه آبی
طبقه -۱
مجموعه آبی باشگاه سبک زندگی شامل جکوزی، سونای خشک و بخار و تونل مه سرد می‌باشد تا شما عزیزان پس از یک تمرین خوب، ریکاوری مناسب و مفرحی را تجربه نمایید. استفاده از این بخش رایگان بوده و هزینه اضافی ندارد.
فضای ماساژ و اسپا
طبقه -۱
اتاق اسپا و ماساژ این مجموعه با حضور ماسور متخصص، به گونه‌ای طراحی شده تا شما عزیزان حین دریافت ماساژ در فضایی کاملا آرامش بخش قرار گرفته تا علاوه بر درمان و رفع گرفتگی‌ها، آرامش خاطر خوبی در وجود خود احساس نمایید.
بوفه
کافه / رستوران
منوی کاملی از نوشیدنی‌های گرم و سرد، غذاهای اصلی و ساید برای شما عزیزان در نظر گرفته شده تا پس از تمرین، استفاده از مجموعه آبی یا ماساژ، با یک وعده مغزی، دلچسب و رژیمی تجربه کاملی ار سبک زندگی را بدست آورید.