مجموعه ورزشی سبک زندگی با هدف بهبود سطح کیفی و نیز ارتقاع سطح سلامت جامعه در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ شروع به فعالیت نموده است. هدف اصلی این مجموعه سالم سازی فاکتورهای درونی برای ایجاد حس تندرستی و نشاط و سپس ایجاد تناسب اندام با استفاده از امکانات و دانش روز بوده تا مسیری برای رسیدن به زندگی سالم را به کاربران خود ارائه نماید. ساختمان مجموعه ورزشی سبک زندگی با مساحتی حدود ۱۱۰۰ متر مربع در چهار طبقه احداث گردیده که شامل بخش هایی مختلفی مانند آنالیز و برنامه ریزی، سالن بدنسازی، فضای کراس فیت، TRX، کافه و رستوران، اتاق ماساژ و آبگرم، سونا، جکوزی و قسمت های دیگری می باشد.
یکی از نقاط ویژه مجموعه ورزشی سبک زندگی، تجهیز شدن آن توسط بروز ترین محصولات دو برند درجه یک و لوکس بین المللی بنام های PRECOR (قسمت هوازی) و HOIST (قسمت بدنسازی) می باشد. این دو برند محصول کشور ایلات متحده آمریکا بوده و در رزومه خود تجهیز باشگاه رئال مادرید، کاخ کرملین و اماکن ورزشی معتبر دیگر دارا می باشد.
وظیفه ما بهبود سلامت و تناسب اندام و نیز نشان دادن راه زندگی سالم است تا با داشتن حسی خوب از تمامی لحظه ها ی زندگی خود لذت ببرید.